Logo
User Icon

Zaloguj się

Zarejestruj się

0
Cart Icon

O nas

Witajcie na stronie naszego sklepu internetowego!

Stworzyliśmy to miejsce, przede wszystkim z myślą o prawdziwych fanach szeroko pojmowanej popkultury: komiksów, gier, seriali i filmów. U nas znajdziecie wysokiej jakości gadżety takie jak figurki kolekcjonerskie, t-shirty, kubki, puzzle czy szeroko rozumiane tekstylia z motywami z najpopularniejszych gier.

To, co wyróżnia nasz sklep, to przede wszystkim to, że wszystkie produkty, które są w nim dostępne, wykonane są na oryginalnych licencjach jak również pochodzą od renomowanych dystrybutorów. Dbamy przede wszystkim o jakość oferowanych przez nas produktów. Figurki, puzzle czy inne gadżety, które możecie u nas kupić, wykonane zostały z dbałością o najmniejsze detale wykończenia.

Szukacie pomysłu na świetny prezent dla znajomego geeka czy nerda? A może sami kolekcjonujecie gadżety związane z popkulturą? Jeśli chociażby na jedno z powyższych pytań, udzieliliście odpowiedzi twierdzącej, to miejsce jest dla Was idealne. Rozgośćcie się wygodnie i wybierzcie to, co wzbudzi Wasz największy entuzjazm.

​W naszym sklepie znajdziecie gadżety powiązane z takimi seriami jak chociażby:

Harry Potter Fortnite Minecraft Toy Story Marvel FallOut Overwatch

Nie martwcie się, jeśli nie wymieniliśmy akurat Waszej ulubionej gry. Asortyment naszego sklepu cały czas się poszerza i już niedługo będziecie mogli w nim znaleźć o wiele więcej fantastycznych gadżetów - idealnych dla prawdziwego fana popkultury.